20 Temmuz 2011 Çarşamba

Terazi Burcu 21 Temmuz 2011 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Terazi Burcu 21 Temmuz 2011 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Terazi burcu nun 21 Temmuz 2011 Perşembe tarihli Posta Gazetesi günlük burç yorumu

Günlük rutinler açısından oyalayıcı ve zaman alıcı işler öne çıkıyor. Öncelikle eldeki işleri tamamlamaya yönelmelisiniz. Hizmet etmeniz gereken yeni koşullar ise oldukça yorucu görünüyor. Sağlığınızla ilgili olası sorunlar ise dikkate alınmalı. Biraz dinlenmeye özen göstermelisiniz. Akşam saatlerinden sonra ikili ilişkiler ve yakın arkadaşlıklar dikkat çekici biçimde sizi etkileyecek.

Terazi burcu nun 21 Temmuz 2011 Perşembe tarihli Vatan Gazetesi günlük burç yorumu

Rastlantılar sonucu değil bilgi birikimi ve yoğun emekle elde ettiğiniz kariyerinizin tehlikeli bir döneme gireceği anlara yaklaşıyorsunuz. Bildiğiniz usullerle iş hayatınızdaki sorunları- nızı aşabilirsiniz.
Terazi burcu nun 21 Temmuz 2011 Perşembe tarihli Turk.net günlük burç yorumu

Aile ilişkilerinizde çözülmeyi bekleyen birtakım sorunlara uzak duruşunuz, size itibar kaybettirebilir. Bazı yaklaşımları ödün vermek gibi ele alıyor, büyük yanılgılara giriyorsunuz. Kafanızı meşgul edip bugünlerde basiretinizi bağlayan bir oluşum, sürpriz sapmalar gösterebilir. Bu konuda sürprizlere hazırlıklı olmanız, bu oluşumu belirlemenizi kolaylaştıracak.

Aşk Yaşamı : Kalıcı bir ilişki için henüz erken olduğu yolundaki sınırlamanız, aşktaki şansınızı da sınırlıyor. Gönlünüz şu günlerde ciddi, kalıcı ilişkilere hazırlıksız bir görüntü içinde değil.

İş Yaşamı : Bir yetkilinizle iletişim sorununuz var. Sorunun ortadan kalkması, daha çok ona bağlı görünüyor. Görüşme trafiğiniz çok yoğun. Bunların bazıları kariyeriniz açısından çok özel anlamlar taşıyabilir.

Para Durumu: Tasarruf, yatırım ya da parayı herhangi bir biçimde değerlendirme anlamında pek olumlu bir imaj sahibi gibi görünmüyorsunuz. İyi haberler alabilirsiniz. Ama sizin parayla ilişkiniz, yakınlarınıza haklı korkular yaşatabiliyor.

Dikkat: Tepkimeciliğinizdeki tarzınız, bazı doğal davranışları yapaylarla karıştırmanıza yol açıyor.

Terazi burcu nun 21 Temmuz 2011 Perşembe tarihli Sabah Gazetesi günlük burç yorumu

Duygularınızla mantık arasında dengeli yaşamaktan yanasınız. Bugün sevdiğiniz dostlarınızla bir arada olacaksınız. Bazılarınız uçarı davranacak ve çapkınlık yapmak isteyecekledir. İlginç ve hoş kişiler yaşamlarına girebilir. Karşı cinsin ilgilerini çekecekleri bir gün. Zevklere aşırı düşkünlük ortaya çıkacaktır.


Terazi Burcu 21 Temmuz 2011 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder