14 Temmuz 2011 Perşembe

Oğlak Burcu 14 Temmuz 2011 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Oğlak Burcu 14 Temmuz 2011 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Oğlak burcu nun 14 Temmuz 2011 Perşembe tarihli Posta Gazetesi günlük burç yorumu

Bazı beklemeler ve sizi kıstıran konular söz konusu. Belirli konularda eliniz kolunuz bağlı olabilir. Sizi kaygılandıran gelişmeleri akışa bırakmalı, sabırlı olmalısınız. Hemen harekete geçmekte zorlanmanız kendi kendinize zarar vermenize neden olacaktır. Akşam saatlerinden sonra her şey sizin lehinize gelişecek. Kişisel konularda daha girişimci olacaksınız.

Oğlak burcu nun 14 Temmuz 2011 Perşembe tarihli Vatan Gazetesi günlük burç yorumu

İşyerinizde haksızlığa uğradığınız düşünüyorsunuz. Bu durumu ailenizle veya sevdiğiniz kişiyle paylaşarak rahatlayabilirsiniz. Harcamalarınıza bir sınır getirmenizin zamanı geldi de geçiyor.
Oğlak burcu nun 14 Temmuz 2011 Perşembe tarihli Turk.net günlük burç yorumu

Bir ilişkinizde, arkadaşınızı savunurken göstereceğiniz eleştirel tavır, uzun sürecek yeni sorulara yol açabilir. Arkadaşınızı savunduğunuz konusunda kuşkulara yaratabilirsiniz. Can sıkan nostaljiler içine girebilirsiniz. Geride kalmışlarla ilgili bazı söylentiler kulağınıza gelebilir ve canınız sıkılabilir. Söylenenler ve yapılanların zaman zaman dengesizlik göstermesi kapanmış defterleri yeniden açabiliyor.

Aşk Yaşamı : Bugünler içinde sürpriz karşılaşmalar artabilir. Adım atmayı denemelisiniz. Ondan beklediğiniz adım, gecikebilir. Karşılıklı koşulları kıyasladığınızda ilk hareketin size düştüğünü göreceksiniz.

İş Yaşamı : Bugünlerde yeni dayanışmalar söz konusu. Yakın bir arkadaşınızın desteği sizi çok etkileyecek. İddialı ve hırslı olmanıza rağmen, düzgün ilişkiler söz konusu olduğunda geri çekilip teslimiyetçi olabiliyorsunuz.

Para Durumu: Bol para harcamak istiyorsunuz, ama bugünlerde böyle hercailikler pek mümkün görünmüyor. Birikim anlamındaki pişmanlıklarınız, gelecek günlerin olumlu anlamda tetikleyicisi olabilir.

Dikkat: Karşı çıkışlarınızı bazı durumlarda çok dolaylı yollarla yapıyorsunuz. Anlaşılma güçlüğü çekilen ve bu nedenle de geri adım atmanıza neden olabilen davranışlarınız var.

Oğlak burcu nun 14 Temmuz 2011 Perşembe tarihli Sabah Gazetesi günlük burç yorumu

Ay burcunuzda ilerliyor. Geri giden transitlerden aldığı etkilerle çevrenizdeki gelişen olaylara takıntılı olabileceğiniz bir gün. Bugün, özellikle huzursuzluğunuzu yenmek zorundasınız. Kendiniz ifade edeceğiniz alanları iyi seçmeli ve adımlarınızı akıllıca atmalısınız. Yaptıklarınızdan çok, yapmak istedikleriniz kafanızı kurcalıyor.


Oğlak Burcu 14 Temmuz 2011 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder