24 Temmuz 2011 Pazar

Yengeç Burcu 25 Temmuz 2011 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Yengeç Burcu 25 Temmuz 2011 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Yengeç burcu nun 25 Temmuz 2011 Pazartesi tarihli Posta Gazetesi günlük burç yorumu

Şimdi Güneş’in burcunuzu terk etmesiyle birlikte, bir süredir karar verdiğiniz ve başlangıçlar yaptığınız konularda daha istikrarlı ilerleyebilirsiniz. Başkalarının desteğine de ihtiyacınız olacak. Maddi alanda kaynaklarınızı çarçur etmek yerine daha planlı hareket edin. Bu dönemde güzel olan, çekici gelen şeyler için çok daha fazla harcayabilirsiniz. İşe yönelik fikirlerinizi daha somut hale getirebilirsiniz. Önümüzdeki günlerde yakın çevrenizdekiler, kısa yolculuklar, işe yönelik yazışma ve anlaşmalar yüzünden detaylarla uğraşabilirsiniz.

Yengeç burcu nun 25 Temmuz 2011 Pazartesi tarihli Vatan Gazetesi günlük burç yorumu

İşinizdeki yoğunluk nedeniyle üzerinizdeki stresi atmanız için kısa da olsa ailenizle birlikte tatile çıkmalısınız. Yakın bir dostunuzun sağlık sorunları sizi çok üzecek. Harcamalarınızda aşırıya kaçmaktan vazgeçin.

Yengeç burcu nun 25 Temmuz 2011 Pazartesi tarihli Turk.net günlük burç yorumu

Çok içinizden gelmese de görev gibi gördüğünüz bir ziyareti gerçekleştirmeniz gerekecek. Bir yakınınızın küçük bir sağlık problemi nedeniyle geçici endişeler yaşayabilirsiniz. Yakın zamanda alacağınız bir haber, sizi yapmak istediğiniz planlardan uzaklaştırabilir. Ama bu uzaklaşma planlarınızın iptali anlamına gelmeyecek, rahat olun,

Aşk Yaşamı : Onda, arkadaşlarıyla sizin aranızda kaldığı duygusu uyandırıyorsunuz. İlişkinin bu çelişkisinde iş size düşecek. Sevgilinizin arkadaşlarını ve arkadaşlık ilişkilerini sık, sık eleştirmeniz onu üzüyor.

İş Yaşamı : İş arkadaşlarınız, gizlemeye çalıştığınız özverilerinizin farkında. Bu size yakında belli edilecek. Belli, belirsiz diye itibar etmediğiniz bağlantıların özellikle biri, kaçan bir fırsat gibi görülüyor. Şansınızı kaybetmiş değilsiniz.

Para Durumu: Bu aralar bütçeniz ekstra harcamalar yapmaya uygun değil. Bir alacağınızın ödenmesiyle ilgili fazla iyimserlik içindesiniz, kısa vadede bir umut gözükmüyor. Bir satın alma işinizi bir süre daha ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

Dikkat: Düşündüklerinizi doğruculuk ve özensizlik karmaşası içinde dile getirmemelisiniz. Taraf olmaya zorlandığınız tartışmada görüşlerinizi hassas olmanız gerekiyor
Yengeç burcu nun 25 Temmuz 2011 Pazartesi tarihli Sabah Gazetesi günlük burç yorumu

Cinsel cazibenizin yüksek olduğu bir gün.Karşı cinsi kolaylıkla etkiliyorsunuz. Zevklerinizde aşırıya kaçmak istemiyorsanız, arzularınıza gem vurmayı öğrenmelisiniz. Güçlü enerjiniz sayesinde, birlikte çalıştığınız kişileri kolay bir şekilde ikna etmeyi başaracaksınız.Güneş yaşamınızla ilgili arzularınızda yoğunlaşma sağlayacak.


Yengeç Burcu 25 Temmuz 2011 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder