22 Temmuz 2011 Cuma

Yengeç Burcu 23 Temmuz 2011 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Yengeç Burcu 23 Temmuz 2011 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Yengeç burcu nun 23 Temmuz 2011 Cumartesi tarihli Posta Gazetesi günlük burç yorumu

Hızlı ve planlı ilerlemeniz gereken şartlar var. İşle ilgili artan sorumluluklar sizi organize olmaya itecek. Tamamlanması gerekli işler karşısında daha fazla sorumluluk bilinci içinde olmalısınız. Kariyerde yapmak istediğiniz değişiklikler ise üstlerin desteği ile ilerleyebilir. Onlarla olan bağlarınızı korumalı, ani ve duygusal kararlardan kaçınmalısınız.
Yengeç burcu nun 23 Temmuz 2011 Cumartesi tarihli Vatan Gazetesi günlük burç yorumu

Eski bir iş arkadaşınızla yapacağınız görüşme sayesinde işinizle ilgili ileriye dönük bazı planlar kuracaksınız. Bu sizin için oldukça yararlı olacak. Geride bıraktığınız ödemeler sizi epeyce rahatlatmış görünüyor.
Yengeç burcu nun 23 Temmuz 2011 Cumartesi tarihli Turk.net günlük burç yorumu

Ev, aile ilişkilerinizde yaşantınızı sorgulayabileceğiniz bağımlılıklar söz konusu. Yanıtsızlığınızın umutsuzluğa dönüşmemesi için gösterdiğiniz çabaların paylaşılması, bugünlerde çok olası. Sizin çok sıklıkla konu edildiğiniz bazı tartışmaların farkındasınız. Bu oluşumda size dönük olumsuz düşünceleri, tartışmaların dışından etkileyemeyeceksiniz.

Aşk Yaşamı : Erken tespitler yanılgılara yol açabilir. İlişkileri koyduğunuz sınıflamalar, belki de çok özel şeyleri kaçırmanıza neden oluyordur. Kalıcı görmediğiniz bazı etkileşimlerin de size yararı olabilir

İş Yaşamı : Zor günlerden geçici olarak kurtulurken, yeni gerginliklerin hazırlığını yapmak durumunda kalıyorsunuz. İstikrar için çabalarınız yeterli görünmese de umut var. Mevcut koşullar, birçok insan gibi sizin de umutlarınızı sınırlayabiliyor.

Para Durumu: Tahsilattaki problemlerinizi ödemelerinizi geciktirerek dengelemeye çalışmanız, bu şartlarda pek ilkesizlik sayılmayabilir. Uyguladığınız sıkı para politikasının aldığı tepkilerden üzüntü duyacak durumda olmadığınızı biliyorsunuz.

Dikkat: Bir iş bağlantınızla, bir daha hiç iş yapamayacak şekilde gerginleşiyorsunuz.

Yengeç burcu nun 23 Temmuz 2011 Cumartesi tarihli Sabah Gazetesi günlük burç yorumu

Projelerinizi ertelemenize rağmen, birtakım huzursuzluklardan kurtulamıyorsunuz. Bugün beklemek yerine yarım kalan işlerinizi yeniden yapılandırabilirsiniz. Zeki yönlerinizin başkalarının işine yaradığını görmek sizi mutlu edebilir. Karar vermeden önce detaylar üzerinde durmalı ve acele etmemelisiniz. Yeni fikirler başlangıçta cazip gelse bile, sonradan içsel olarak kabul edemiyorsunuz.


Yengeç Burcu 23 Temmuz 2011 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder